Soloha

Шеф-кухар зібрала команду кухарів з найкращих закладів Львова аби створити сервіс, який допомагає жінкам звільнити час для себе та сім’ї. Віддаючи основну роботу з підготовки їжі команді Soloha.

Ми хочемо показати, що готувати для сім’ї тепер одне задоволення. Нарешті звільниться багато вільного часу для справді цінних речей.

Наш клієнт – це жінка, яка живе повноцінним життям.

Яка дбає про домашній затишок і смачну вечерю за столом. Це жінка, яка вміло користується благами сучасного життя та лайфхаками, які дозволяють встигати все!

Це жінка, яка втомилась від плити, кухонних обов’язків та постійних корків по дорозі в магазин. Вона прагне трохи часу для себе! Для дітей. Для того, що по справжньому цінно…

Тому є Soloha. Професійні кухарі, які готують в обладнаному цеху (а не вдома) з дотриманням санітарних правил. Це крафтове виробництво, де люди об’єднані важливою метою – допомогти. Тому, готуйте гарно, смачно, швидко, здорово і пишайтеся цим, бо Ви – Мама!

ТМ «Soloha» це Інтернет-магазин з представленим торговим місцем, у якому можна придбати вироби, бачачи процес виготовлення.

В основу розробки концепції взяли образ Солохи. Образ, мудрою господині, яка встигає все і робить це з гумором.

Поради від Солохи, зілля у вигляді наливок, меню на тиждень, манера спілкування з покупцями. Усе це весело і по-дружньому.

Розробка брендованої продукції лише підкреслювала спілкування з фанами та спонукала до дружнього, довірливого діалогу.

Плюс, акцент на професіоналізм шефа та команди, яка суміжно працювала в найкращих закладах Львова. Усе це про довіру та якість продукції

#by.soloha