Kirilenko Studio

Співпраця з Зоряною Кириленко полягала у:

  1. Аналіз ринку та брендів, які стали популярними за межі України. Пошук та підбір контактів іноземних відомих стилістів, видань, concept stores.
  2. Розробка концепції бренду (айдентика, логобук, позиціювання (місія, цілі, візуал). Систематизація інформації для концепту. Активна позиція та висвітлення в social media через проєкт, в якому головна героїня (видуманий персонаж-уособлення ЦА бренду) веде щоденник та висвітлює основні свої цінності (=бренду) та яскраво демонструє плюси вибору образів від бренду Кириленко. Розроблено від письменниці міні/книгу про життя персонажу, яка і повинна була стати основою сторінки бренду. Позиціювання самого дизайнера
  3. Розробка стратегії просування окремо в Україні та за кордоном.
  4. Поточна маркетингова робота: систематизація інформація для сайту, розробка етикеток, коробок та усієї друкованої атрибутики для пакування виробів (інструкції з догляду виробу тощо)
  5. Стандартизація бізнесу: опис організаційної структури та функціональних обов’язків, комунікацій. Чек-листи для усіх працівників, фото робочого дня. Опис роботи з клієнтами, бланк замовлення, договори. Розробка мотиваційної системи.
  6. Розробка корпоративної культури та презентація бренду для працівників. Розрахунок точки беззбитковості та формування цін виробу. Створення формуляру таблиці для фінансової звітності
  7. Розробка ідей для виокремлення цінностей бренду

Окрім активної роботи над налагодженням бізнесу та просуванням бренду, важливим було пошук ідентифікації образу від дизайнера. Оскільки Зоряна Кириленко часто працювала з пір’ям, повітряними та водночас бунтарськими сукнями, було виокремлено ТЗ для сприйняття її образів через дикого чорного лебедя. То ж, і персонаж, який втілював бренд, було обрано не типовий. Це втілення самодостатньої жінки, котра чітко знає чого хоче, має бунтарський характер і живе за відчуттям.

Основною і відмінною ідеєю стало представлення бренду завдяки персонажу, який характеризував цінності, роздуми та унікальність бренду.