Федерація регбі

Метою співпраці з Федерацією регбі – популяризація гри. В т.ч. збільшення інтересу до регбі з боку потенційних глядачів, батьків та дітей – майбутніх спортсменів.

Для роботи ми обрали 3 напрямки:

  1. PR кампанія протидії булінгу #приймаєшвиклик в школах через спорт – регбі. В рамках цього проєкту було відзнято ролик, який транслювався через ЗМІ та центральні відеоборди (в супроводі з друкованими матеріалами на рекламних площинах). Проведено конкурс між школами на найкращий відзнятий ролик проти булінгу, який супроводжувався лекціями про поняття «булінг», як розпізнати його та уникнути (за підтримки ЛМР).
  2. Проєкт #одягнирегбійку. Відомі особистості України (Navi, Василь Вірастюк, Оксана Муха, Рима Зюбіна, Роман Федишин, Петро Адамик) одягали регбійку з хештегом та розказували про свій секрет успіху та важливість спорту у їхньому житті.
  3. Операційна маркетингова робота, в супроводі усіх сезонних матчів. Колаборація з мережею барбершопів, відомими дизайнерами, висвітлена у ЗМІ. Активне ведення social media. Розробка сувенірної та брендованої продукції. Участь в спортивному ярмарку.

#rugbylviv15