36По
«36По» - від нереальних вражень тут іде дах!

Ресторанний п’ятиповерховий дім 16 століття з відкидним дахом, найвищим акваріумом в Україні, золотою кавовою машиною Slayer, власною пивоварнею та скляним роялем.

За основу концепції взято історичний розвиток української кухні. Кожен наступний поверх зображав еволюцію національних страв, як через брендовану продукцію, так і через підбір рецептур.

 

В концепції лого було використано 3 елементи та номер будинку історичного значення, в якому знаходився ресторан:

З яких:

Хміль зображав історію виникнення м. Львова та його традицій. В т.ч. і вживання пивних напоїв. Концепція читалась через хлібниці у вигляді зламаної пивної бочки, форми одягу офіціантів в стилі ряси монаха, дизайн приміщення та меню, резерву, костелів.

Мак зображав сучасну і вільну Україну. Поєднання кулінарних традицій минулого з сучасними технологіями.

Риба зображала кулінарні прерогативи в 17-18 ст., торговельне значення міста та його історичний розвиток. Концепція читалась через рибну основу меню, хлібниць у формі хвоста, дизайн приміщення, меню та елементів декору.

З елементів логотипу була розроблена вишивка для форми працівників, плетені кошики, меню із зображеннями картин Марчука (видатного українського художника світу). А найголовніше, українські страви з використанням молекулярної кухні в основі збережених традицій приготування.

Основа стратегії – популяризація української кухні через пошук, відновлення старовинних рецептів та адаптація до сучасності.

Одним з інструментів була екскурсія по ресторанному дому, в якій розказували факти з історії Львова та його кулінарних традиціях, та яким чином вони представлені в 36По.

Відеоролик, в якому були висвітлені переваги 36По. Активне просування через відгуки гостей в соціальних мережах та пошукових ресурсах туристів: TripAdvisor, Foursquare, Google.

Активна робота з туристичними групами, інфлюенсерами, прямі онлайн-трансляції життя в 36По.

PR технологія через створення казкового героя Лоло – це справжня тигрова акула, яка жила в акваріумі. Для цього було написано казку та видано лімітовану серію книг про хоробру акулу Лоло та це мешканців акваріуму. Всі гроші, вторговані від продажу цих книг, йшли на закупівлю дитячих куточків в онколікарні.

Основою моєю роботи в проєкті було формування команди, організація роботи, контроль над виконанням та управління – CEO компанії

А саме:

  • Проєктування – робота над концепцією, організація діяльності кухні та залу.
  • Маркетингові роботи, включаючи стратегію просування, розробка айдентики ресторану та макетів, розробка та впровадження медіакампанія.
  • Формування команди з прописом організаційної структури, чек-листів, мотиваційної програми, корпоративної культури, опис стандартів та інструкцій.
  • Контроль ремонтних робіт.
  • Пошук партнерів, домовленості, організація договірної системи.
  • Розробка меню відносно концепції на основі давніх рецептур.
  • Запуск роботи ресторану.
  • Управління рестораном згідно з поставленими задачами: організація роботи згідно з плануванням, фінансова аналітика, просування закладу, мотиваційні програми роботи персоналу та навчання, операційна діяльність, реконструкція виробництва. Систематизація бізнесу.

#36po_lviv